עגלות קפה

עגלת קפה לאירועים

85
עגלת קפה לאירועים

אין כמו המשקה המריר והטעים ביותר בכל העולם, הלוא הוא כמובן הקפה. פולי הקפה כחומר גלם ראשוני מגיעים לרוב מאתיופיה, שם ניתן למצוא בעיקר את הזן הפופולרי ביותר של הקפה הנקרא “ערביקה”. סוג נוסף של קפה המגיע משם מוכר בשם “רובוסטה”, והינו נחשב למעט פחות איכותי מזן הערביקה.

כמעט אף אחד מאתנו לא יכול לפתוח את הבוקר ללא קפה חזק ומעורר שמוציא אותנו ממצב השינה, ומחדיר בנו את האנרגיות הנחוצות לשגרת הבוקר והיום. למעשה שתיית קפה אינה מזוהה רק בשעות הבוקר לצורך התעוררות, אלא במהלך כל היום ובמיוחד באירועים חברתיים עם אנשים אהובים. אין ספק כי שיחה על כוס קפה היא הרבה יותר נעימה וזורמת, מאשר שיחה שגרתית בין שני אנשים או יותר. לכן אם הנכם מתכננים אירוע מיוחד כמו יום הולדת, מסיבת גיוס או שחרור, בר/ת מצווה או סתם מפגש חברתי מהנה – אל תוותרו על השכרת עגלת קפה לאירועים.

מהם היתרונות של עגלת קפה לאירועים?

מהם היתרונות של עגלת קפה לאירועים?

קפה הוא הרבה יותר מרק משקה מעורר ומלא בקפאין, אלא הוא בעיקר משקה המעניק חוויה נעימה וכיפית יותר כאשר נמצאים באינטראקציה חברתית מסוימת. אפשרות של השכרת עגלת קפה לאירוע תעניק לכם ראש שקט בכל הנוגע לנושא שתייה החמה שתוגש לאורחים, מכיוון שבעגלת הקפה יהיו צוות מיומן ומקצועי המומחה בתפעול מכונות קפה והכנת משקאות חמים וטעימים על פי דרישה.

ניתן להתאים את מספר עגלות הקפה שיוצבו באירוע, על פי גודל ומספר האורחים המשתתפים כך שכולם יקבלו מענה מהיר ואיכותי בכל זמן נתון. עגלות הקפה ערוכות לאירועים רבי משתתפים, כיוון שהציוד הנמצא על העגלות הינו מקצועי וכולל מכונות קפה עם שתי ראשים המאפשרות הכנת מספר רב של משקאות בזמן קצר.

עגלת קפה ניידת

לאירועים המיועדים להתקיים בשטח פתוח כמו מסיבות יום הולדת ביער, אירועי חברה בים או כל אירוע אחר המתקיים תחת כיפת השמיים – ניתן להזמין שירות השכרת עגלות קפה עד למקום האירוע, ולהעניק לאורחים את ההנאה של שתיית קפה איכותי ומשובח באווירה של הטבע הפתוח.

עגלות הקפה הניידות מעוצבות במראה כפרי וחמים, עיצוב המוסיף לחוויה ולאווירה של האירוע המתקיים בחוץ. באמצעות חיבור לגנרטור בלבד ניתן להפעיל את עגלת הקפה בקלות, וללא צורך בחיבור לנקות מים לצורך הפעלת מכונות הקפה.

עגלת קפה קבועה

אפשרות נוספת להשכרת עגלות קפה, הינה השכרה של עגלות קפה קבועות שיוצבו במקומות סגורים באופן קבוע ולמשך זמן. כך לדוגמה בעל עסק המעוניין לפנק את העובדים עם קפה איכותי וזמין תמיד, יכול לשכור עמדת קפה קבועה שתוצב בלובי החברה ותאפשר לעובדים לצאת מדי פעם להתרענן עם כוס קפה משובח.

קיימת אפשרות לבחור בין עמדת קפה שתאויש על ידי בריסטה מקצועי שיכין את הקפה, או שניתן להפעיל את העמדה ומכונות הקפה באופן עצמאי ובכל זמן ללא תלות במפעיל. שימו לב כי שירות ההשכרה כולל גם הדרכה מקיפה ומפורטת בנוגע לאופן תפעול העמדה וכל הציוד המצוי בו.

לאירועים מיוחדים ובלתי נשכחים, מומלץ לשדרג את עגלת הקפה ולבחור עמדה הכוללת גם סוגי משקאות נוספים כמו מבחר משקאות קפואים וצבעוניים, ברז בירה, אייס קפה ועוד. 

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות