עגלות קפה

עגלת קפה

1349

בנוסף על בר הקפה לאירועים אותו אותו אנו מפעילים סמפרה קפה מספקת גם מספר סוגי עגלות קפה לאירועי שטח ירידים פסטיבלים וימי גיבוש

עגלת קפה לאירועים

בנוסף על  בר קפה לאירועים אותו אנו מפעילים באירועים מוזמנים תמיד קפה מפעילה גם עגלות קפה במספר צורות ולמגוון מטרות: עגלת קפה ניידת, עגלות קפה קבועות, עגלות קפה לשטח.

עגלות הקפה הניידות הן בעלות מראה כפרי. עגלת קפה משמשת אותנו לרוב בעת מתן מענה לאירועים בהם הצרכן הסופי הוא זה אשר בעצם קונה את הקפה. אירועים מסוג זה, נקראים אירועי מכירה והם כוללים פסטיבלים ירידים מסיבות פורים בית ספריות ועוד.

עגלות קפה ניידות ערוכות לתת מענה מהיר למספר רב של משתתפים. גודל הצוות בעגלות הקפה הניידות משתנה מאירוע לאירוע כמו בבר הקפה והוא מותאם מראש על ידי תמיד קפה, על מנת לתת מענה איכותי  ומהיר ביותר.

כמו בבר הקפה אפיון תמהיל המוצרים הנמכר בעגלת קפה מותאם אף הוא מראש עם מפיקי הארוע על מנת להתאים לאופיו  של האירוע. בנוסף על התפריט הבסיסי ניתן גם להוסיף מיצים טבעיים, מיגון ברדים אייס קפה, אייס וניל, בירה ומאפים טריים.

עגלות הקפה הניידות מצוידות במכונת קפה מקצועית בעלת שני ראשים בדיוק כמו אלו הפועלות בבתי הקפה. עגלת קפה של תמיד קפה פועלת על חשמל ביתי רגיל לחלוטין, אין צורך בשקע חשמל תלת פאזי אשר לא תמיד בנמצא. עגלות הקפה הניידות לא מצריכות חיבור מים  ולכן ניתן למקמם בהתאם לצורכי המארגנים וההפקה.

עגלת קפה ניידת מספקת מענה גם לבאי מופעי דויד ברוזה במצדה כמידי שנה בט”ו באב חג האהבה מופיע דויד ברוזה במצדה באחד המופעים הטובים והעוצמתים ביותר בארץ. חוויה אדירה ומומלצת ביותר למי שטרם היה וגם לאלו שכבר היו. כמידי שנה צוות תמיד קפה ועגלת הקפה מלווה את המופע  ומגיש קפה משובח ומאפים טריים גם במצדה.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות