בירה מהחבית

7 סיבות (בריאות) לשלב בירה באירועים שלכם

130
7 סיבות (בריאות) לשלב בירה באירועים שלכם

מאז ומעולם הבירה מותגה כמשקה אלכוהולי המתאים לשתייה בחברה של אנשים ומכרים, אך תופתעו לגלות כי למשקה האהוב הזה יש גם כמה תכונות בריאות במיוחד:

1. חיזוק של המערכת החיסונית

המערכת החיסונית של גופנו אחראית על נטרול כל חיידק וגורם שרוצה להחליש את הגוף. בעקבות מחקרים שונים שבוצעו על נשים וגברים ששתו בירה באופן מתון למשך תקופה ארוכה, גילו החוקרים כי המערכת החיסונית שלהם השתפרה באופן מובהק ולכן הסיקו כי הבירה עוזרת לגוף להתמודד עם מחלות ווירוסים שונים.

2. מניעה של גורמי דלקת

נוסף על שיפור במערכת החיסון, מרכיבי האלכוהול שיש בבירה תורמים למניעה והתמודדות עם גורמי דלקת שנמצאים בגוף. כך הגוף אינו מושפע ונחלש כתוצאה מהדלקת, והגוף מצליח להתאושש באופן מהיר מהגורם הדלקתי בגוף.

3. מפחיתה סיכון למחלות לב

נמצא קשר הדוק בין שתיית בירה לבין העלאת רמת הכולסטרול הטוב המצוי בדם. משום כך, הסיכון לפתח מחלת לב הינו נמוך משמעותית, לעומת אנשים שנמנעים משתיית בירה באופן קבוע ומתון.

4. מפחיתה סיכון לסוכרת

המרכיבים המצויים בבירה מפחיתים את הרגישות לאינסולין, ולכן ניתן לומר כי צריכה מתונה ומבוקרת של בירה באופן קבוע יכולה להפחית את הסיכון לסוכרת.

5. תורמת לזיכרון

שתייה של בירה לבנה יכולה להפחית את הסיכון לפגיעה בזיכרון, בעיקר לגילאים מבוגרים. על פי מחקר שנערך אצל אנשים ששתו בירה באופן קבוע, לעומת כאלו שנמנעו לחלוטין משתייתה, נמצא כי אלו שצרכו את הבירה נמצאים באחוז סיכון נמוך משמעותית ללקות בשיטיון לעומת אלו שאינם שותים.

6. משפרת את מצב הרוח

סיבה זו היא למעשה בין הסיבות העיקריות לשתיית בירה, זאת בגלל ההרגשה של שחרור והרגשה טובה שהאלכוהול מעניק לגוף ולמחשבה. מכיוון שבירה מכילה לרוב אחוז נמוך של אלכוהול, ניתן לשתות את המשקה בכל יום ולא לסבול מתופעות לוואי של צריכת כמות אלכוהול גבוהה. 

7. מופחתת קלוריות לעומת משקאות אלכוהוליים אחרים

קיימת סטיגמה על שתיית בירה כי היא גורמת להשמנה או להתפתחות של “כרס בירה”. אך העובדות הבריאות של הבירה דווקא מפריכות זאת, ולמעשה מוכיחות כי בירה תורמת להרזיה. על פי מחקר שנערך בין נשים ששתו בירה באופן קבוע ומתון, נמצא כי הן הצליחו הימנע מהשמנה לעומת נשים שלא צרכו כלל בירה.

יתרונות של ברז בירה באירועים

אז אם החלטתם לערוך אירוע מיוחד מסיבה כזו או אחרת, מומלץ לשלב בו גם בירה איכותית וקרה שתוגש לאורחים וגם תסייע להם לשמור על בריאותם. כדאי לדעת כי ניתן להתאים את סוג הבירה על פי קונספט האירוע ומספר המשתתפים בו, וזאת באמצעות השכרה של ברז בירה עם דוכן ייעודי שמתאים לאירועי פנים או חוץ.

שתיית בירה הנמזגת מברז ייעודי היא מהנה וטובה יותר לעומת שתייה מבקבוקים רגילים, כיוון שהבירה נמזגת בטמפרטורה קבועה ונמוכה ואינה מתחממת בחוץ בגלל מזג אוויר או אחסון לא נאות. נוסף על כך, עמדה עם ברז בירה באירוע נראית הרבה יותר ייצוגית ומיוחדת, ולכן היא יכולה בקלות לשדרג כל אירוע או מסיבה.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות