בירה מהחבית

ברז בירה מהחבית להשכרה

187
ברז בירה מהחבית להשכרה

כאשר אתם יוצאים לפאב עם חברים השאלה הראשונה שאתם נתקלים בה היא “איזה בירה אתם שותים?”. שתיית בירה הפכה להיות סמל למפגשים חברתיים מהנים, כך שפעולת השתייה היא חלק מהחוויה של המפגש. נוסף לכך שמדובר במשקה אלכוהולי עם מעט אחוזי אלכוהול המוגש צונן וטרי, הרי שזה הדבר האידיאלי לישיבה עם חברים בכל הזדמנות.

כולנו מעדיפים לבחור את הבירה המוכרת והאהובה שהתרגלנו לטעמה. יש כאלו שיעדיפו לשתות בירה כהה עם טעמי מרירות וארומה חזקה, ולעומתם כאלו שדווקא יעדיפו בירה בהירה ועדינה בטעמה. למרות שלכל אחד יש את הטעם הייחודי לו בבחירת סוג הבירה, אין ספק כי ההעדפה בשתיית בירה הנמזגת מברז בירה היא גבוהה יותר לעומת בירה המגיעה מבקבוק.

השכרת ברז בירה לאירועים קטנים

אם גם אתם מעדיפים את הבירה טרייה היישר מהחבית, אל תוותרו על הזמנת ברז בירה מהחבית להשכרה כאשר אתם מארגנים אירוע חברתי או משפחתי קטן. ברז בירה באירוע מוסיף ייחוד לכל החוויה, כך שעצם המזיגה של הבירה אל תוך הכוס יסב לאורחים הנאה גדולה.

כדי להעצים את האווירה, מומלץ להשכיר ברז בירה לשימוש עצמי שיאפשר לכל האורחים למזוג בעצמם את סוג וכמות הבירה שהם רוצים. בדרך הזו לא יישארו בקבוקי בירה פתוחים באזורים שונים ברחבי האירוע, ומראה הכוסות המעוצבות עם הבירה הטרייה יוסיפו נופך איכותי ויוקרתי לאירוע המושקע.

ברז בירה באירועי חברה

ברז בירה באירועי חברה

כבר הזכרנו כי שתייה של בירה היא מנהג חברתי, ולכן השכרה של ברז בירה מתאימה במיוחד גם לאירועי חברה עסקיים. משקאות אלכוהוליים מחברים בין אנשים, ככל הנראה בגלל התוכנות שיש לאלכוהול המצוי במשקאות אלו הגורם לאנשים להרגיש יותר משוחררים. שתייה משותפת של אנשי עסקים וקולגות יכולה לגרום להם להשתחרר ולהיפתח יותר, וכך גם לייצר הזדמנויות עסקיות חד פעמיות במעמד האירוע.

באירועי חברה עסקיים חשוב להציג את איכות ומעמד החברה כלפי האורחים המשתתפים באירוע, ובאמצעות תכנון נכון ומקצועי של האירוע ניתן למנף את יתרונות החברה. הצבה של עמדת בירה עם ברמן מקצועי שימזוג ויגיש את המשקאות לאורחים, יכולה להראות כי מתכנני האירוע חשבו על כל הפרטים הקטנים ביותר ושהחברה משדרת מקצועיות ואיכות.

מהם היתרונות של השכרת ברז בירה

השכרת ברז בירה מומלצת לכל אירוע, קטן או גדול. באמצעות שימוש בעמדה ייעודית עם ברז וחביות בירה, ניתן לחסוך את ההתעסקות עם הזמנה וסחיבה של אינספור בקבוקים לאירוע וחשש שמא הם יישברו. יתרון נוסף נוגע לטעם של הבירה, משום שבירה הנמזגת היישר מחבית מרגישה הרבה יותר קרה וטרייה לעומת בירה מבקבוק. כדאי לזכור כי אירוע בו המשקאות נלגמים מכוסות ולא בקבוקים נראה הרבה יותר איכותי ויוקרתי, לעומת אירוע בו האורחים מסתובבים עם בקבוקי בירה ביד – מנהג המתאים יותר למפגש בין חברים.

כאשר מזמינים ברז בירה לאירוע, ניתן ליהנות משירות מקצועי המעניק הובלה של הציוד הנחוץ עד למקום האירוע כולל הקמת העמדה וחיבור הברז לחביות. מומלץ לבחור כמה סוגי בירה מחבית כך שיוצע מבחר מגוון לאורחים המשתתפים באירוע, הבחירה הטובה ביותר תהיה בין סוגי הבירה המוכרים והאהובים מתוצרת הארץ וגם תוצרת חוץ.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות