בר קפה לאירועים

תמיד קפה מספקת פתרונות קפה לסוגי אירועים וקהלים שונים ובמגוון צורות מעל לעשר שנים.

אנו מאמינים שטעמו של הקפה הוא האחרון שנשאר בפה. משום כך בדיוק אנו דוגלים במקצוענות ללא פשרות.

את השירות  שלנו אנו אוהבים כמו את הקפה שלנו: איכותי, אסתטי ומענג ולכן אנו מחויבים לספק ללקוחות שלנו מענה מקצועי לכל צרכיהם הייחודיים. אנשי הצוות המיומנים שלנו אוהבים קפה, וחשוב מזה, מבינים בקפה.

את האהבה הזו נשמח לרתום לטובת האירוע שלכם – בין אם תזמינו בר קפה של תמיד קפה לאירועים או עגלת קפה אנו מבטיחים לכם חווית קפה בה יוגש לכם קפה משובח. בין אם מדובר באירוע קטן או גדול, צנוע או מפואר אנו בתמיד קפה נעשה הכול להשאיר אתכם עם טעם של עוד…

במהלך השנים, תמיד קפה נתנה מענה עם בר קפה לאירועים בגדלים שונים החל מ-15 אורחי   V.I.P ועד מגה אירועים עם כ-5000 אורחים בהם תפעלנו מספר עמדות בו זמנית בתערוכות, כנסים ואירועים עסקיים בר קפה לאירועיםשונים עבור חברות כגון אל על  ארקיע בנק לאומי צה”ל ועוד.

על בר קפה לאירועים ניתן לקבל מגוון משקאות זהה לזה של בתי הקפה כולל אייסים וסחלב בהתאם לעונה. הבר מצויד בציוד מקצועי ומאויש ע”י צוות בריסטות מיומן ומקצועי למתן שרות מהיר.

בנוסף על האירועים המוזמנים אנו מפעילים גם עגלת קפה ניידת בעלת מראה כפרי המספקת מענה בשטח לימי גיבוש עובדים בשטח, Happy hour לעובדים, אירועי מכירה, מופעים, פסטיבלים, ירידים ואירועי ספורט המוניים. בקטגוריה זו ניתן למצוא אירועים כגון גלגלים של תקווה, הקפת הכנרת, טריאתלונים שונים, הופעותיו של דיויד ברוזה במצדה ואפילו הקמנו בר קפה לאירועים ששירת את באי צעדת ירושלים, כ- 18000 משתתפים.

צרו קשר עם דרור האיש והקפה והזמינו עכשיו בר קפה לאירוע שלכם: 050-76-444-84


לקוחות ממליצים:

 “…מה אני אגיד לכם…מעבר לקפה שהוא ברמה גבוהה מאוד,לא סתם הוא קורא לעצמו האיש והקפה… דרור הוא אדם מקסים הנותן שירות מכל הלב וזה מה שהופך את העסק שלו להצלחה.. כל מי שרוצה קפה איכותי ואנרגיה טובה באירוע שלו, שירוץ ויזמין את דרור-האיש והקפה!…”

חגית, מעוז השמחה

 
“..את דרור מצאתי באינטרנט כשחיפשתי עמדת קפה לארוע שעשיתי עבור לקוח שלי שהוא מאד קפדן ולא מתפשר. כבר משיחת הטלפון הראשונה הבנתי שמדובר באדם שיודה מה הוא עושה, שיודע לתת שרות והרגשתי שזה בינגו!
ובכן לא נתבדיתי. דרור הגיע בזמן והעמיד בשקט את העמדה היפהפיה והמיוחדת שלו. כשהגיע הרגע לשרת את האורחים המכובדים הוא עשה זאת בנועם ובסבלנות וכולם התפעלו מהקפה הטעים.
חברים, לארוע הבא שלכם אל תתפשרו. דרור והקפה נותן את הטעם שאנשים לוקחים איתם הביתה…”

דניאלה

 

“השירות של דרור הוא תמיד מעל ומעבר, אפשר להרגיש איך הוא פשוט רואה את הלקוח, יודע לקרוא את הצורך שלו ברגע הנתון, ולהענות לו בענק!
עוד לפני שהכרתי את שמו, נתתי אותו כדוגמא בסדנאות שירות, ובסדנאות למנהלים שמחפשים דרך להניע עובדים- אין ספק שדרור ממש אוהב את מה שהוא עושה, וזה פשוט מעורר השראה! מומלץ מכל הלב…”

אסנת חזן, יועצת ארגונית ומנחת קבוצות

 

 

בר קפה לאירועים