תמיד בלוג

אירועי השקה בסגנון אחר עם קפה איכותי

176
אירועי השקה בסגנון אחר עם קפה איכותי

“תמיד קפה” נולדה מהשידוך שיצרנו בין התשוקה שלנו לאנשים ובין התשוקה שלנו לקפה! מעל 14 שנה אנו מפיצים ארומה מושלמת באירועים פרטיים ועסקיים. אנחנו מאמינים כי קפה משובח יכול להשפיע על טיבם של אירועים. אתם חוגגים בקרוב אירוע השקה מרגש? פתרונות הקפה שלנו מתאימים לאירועי בוטיק וגם לאירועים גדולים עם מאות אורחים. 

מעוניינים להוסיף טעם טוב לאירוע ההשקה שלכם? אנו מציעים חבילות קפה מותאמות אישית לכל אירוע!

איך אתם תארחו את האורחים המכובדים שלכם?

בכל אירוע עסקי אתם משקיעים, אך ברור לכם כי ישנם אירועים שבהם אתם צריכים להעלות את הרף. אירוע השקה הוא אירוע מרגש עבורכם, וגם עבור קהל האורחים שלכם. אחרי עבודה קשה, אתם עתידים להשיק את המוצר החדש שלכם באירוע השקה נוצץ! באירוע שכזה, אתם לא רק אלו העומדים בראש החברה המפתחת או המשווקת, אלא שאתם גם מארחים. פתרונות הקפה של “תמיד קפה” עושים בשבילכם את העבודה! אנחנו נארח בשבילכם את האורחים היקרים והחשובים לכם, עם קפה איכותי ופתרונות מזון לבחירתכם.

“באיזה שלב באירוע נכון להגיש את הקפה לאורחים?”

השירות שלנו מותאם אליכם ומבוסס אך ורק על פי הצרכים שלכם. אירוע השקה שונה בנוף האירועים העסקיים, וכך יש להתייחס אליו גם כשמתמקדים בפתרונות האירוח. לרוב, הקפה מוגש כקינוח בסופו של האירוע, אך במקרה של אירוע השקה כדאי להציע את הקפה לאורחים כבר עם הגעתם. הניסיון שלנו לימד אותנו כי ישנה דרישה גבוהה לקפה, כבר עם הגעתם של האורחים אל האירוע. אנו מבינים קפה, חושבים קפה ונושמים קפה – 24/7! קפה איכותי הוא משהו נוסף שתוכלו לעשות למען האורחים ולטובת מינוף אירוע ההשקה שלכם.

אנו מעניקים שירות בשמכם באירוע ההשקה שלכם!

אתם יכולים לעסוק במה שחשוב באמת – בהשקתו של המוצר שלכם. אנחנו נהיה אלו שיארחו את האורחים שלכם, יענגו אותם בכוס של קפה איכותי וישרתו אותם על הצד הטוב ביותר. לכל אדם ישנן העדפות אחרות בקפה, ואנו יודעים לאתר בתוך שניות צורך מלא. כל אורח שלכם יזכה ליחס אישי, אדיב ומקצועי, ששיאו בלגימה מפנקת וחיוך שיספר הכל. נציגי השירות שלנו באירוע ההשקה שלכם, מיומנים בהכנה ובהגשת קפה.

הקשר שבין קפה טוב ובין הצלחת אירוע ההשקה

אירוע ההשקה הוא אירוע שיווקי, שמטרתו לייצר עניין ולגרום לאנשי מפתח (עיתונאים, בלוגרים, מובילי דעת קהל, יזמים ועוד) להפיץ את בשורת המוצר שלכם. קפה טוב ואיכותי עוטף את האירוע שלכם בגוונים מחמיאים! כשאתם מארחים את המוזמנים שלכם באירוח גבוה ומרשים, אתם מצטיירים כמותג חזק, מוביל, יציב ומרשים! הקפה הוא עוד חלק מפאזל, והוא משפיע על שביעות הרצון הכללית והרושם שנוצר מהאירוע שלכם.

מאמינים ב”קפה ועוגה”? גם אנחנו!

לעתים, כל מה שצריך על מנת לשדרג את חוויית הקפה היא עוגה טובה. אנחנו ב”תמיד קפה” שואפים להעניק לכם את השירות המושלם ואת הפתרון האיכותי ביותר לאירוע שלכם. באירועי השקה נהוג לארח את האורחים גם בפתרונות מזון קלילים, כדוגמת:

  • עוגות ועוגיות
  • עוגות מרשימות
  • פלטות גבינות
  • מאפים מלוחים ומתוקים
  • מאפים מיוחדים ועוד…

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות