עוד מתמיד קפה

השכרת ברז בירה מהחבית – כי זה פשוט הרבה יותר טוב!

177
ברז בירה מהחבית להשכרה

בירה היא אחד המשקאות הפופולריים ביותר בעולם. למעשה, הבירה “הגיעה” אל העולם כבר לפני אלפי שנים. לפי מחקרים שנערכו בנושא, נמצא כי המידע המוקדם ביותר בנוגע לקיומה של הבירה מגיע מאזור המזרח התיכון ושייתכן שהבירה יוצרה באזור כבר לפני 14,000 שנים.

אירוע מוצלח הוא אירוע עם בירה משובחת!

אם אתם חובבי בירה, אתם וודאי נהנים מאוד מבילויים בברים השונים ומעריכים עוד יותר ברים שמציעים ברזי בירה.

ככלל, שפע הטעמים של הבירות שהגיעו לישראל במהלך השנים האחרונות הפך את כל חוויית השתייה למגוונת ביותר, וקשה מאוד להגדיר אירוע כ”אירוע מוצלח” כאשר לא מוגשות בו בירות איכותיות.

כן, הקהל הישראלי שחוגג אירועים כבר לא מסתפק בהזמנת בקבוקי בירה מסוג אחד או לכל היותר שני סוגים של בקבוקי בירה, וכל מי שרוצה לשמח את האורחים שלו מזמין סוגים שונים של בירות, לרבות בירות זרות, בצורה זו ניתן להגדיל את הסיכויים לכך שכל אורח ימצא את הבירה שהוא אוהב.

ולמה דווקא ברז בירה? מהם היתרונות של ברז בירה?

האפשרות לשכור ברז בירה לצורך חגיגת אירוע קוסמת לאנשים רבים שחוגגים אירועים ויודעים שלאופן האחסון של המשקה האהוב ולאופן הגשתו יש השפעה ניכרת על האיכות שלו.

ברז בירה מהחבית שומר על הטמפרטורה של הבירה בצורה טובה הרבה יותר מבקבוקים, כך שהבירה נמזגת ממנו קרה יותר, טעימה יותר והרבה יותר מרעננת. יתרון זה הינו משמעותי ביותר ואורחים שמעריכים בירה ויודעים כיצד לאמוד את איכותה יעריכו את ההשקעה.

מעבר לזאת, שכירת ברז בירה לאירועים הרבה יותר משתלמת מרכישת בירות בבקבוקים משום שאין צורך בבקבוקי הזכוכית והבירה מוגשת לאחר שהיא נמזגת לכוסות.

 אם לא די בזאת, השימוש בברז בירה יותר נוח ופחות מזהם משימוש בבקבוקי בירה. אם חושבים על כך – רוב האורחים לא מסתפקים בבקבוק אחד – דבר שיוצר הרבה מאוד פסולת. בניגוד לכך – כאשר מוזגים בירה מהחבית, כל מה שצריך לעשות זה לשטוף את הכוס במים וסבון, לאחר מכן ניתן לייעד אותה למוזמן חדש או אפילו למזוג לאותו מוזמן משקה נוסף בלי לשטוף את הכוס.

מעוניינים להזמין ברזי בירה מהחבית ולשלב בין קפה איכותי ובין בירה צוננת, טרייה וקרה?

במידה ואתם מארגנים אירוע ומעוניינים להגיש לאורחים שלכם בירה איכותית לצד הקפה, אתם מוזמנים לפנות אלינו – חברת “תמיד קפה”. החברה שלנו מספקת את שירותיה למגוון נרחב של לקוחות ובין היתר ללקוחות שמפיקים אירועי מכירה, חוגגים אירועים בשטח או מארגנים אירועים מסוגים אחרים.

אנו שואפים לספק ללקוחותינו בר קפה לאירועים משובח, אך איננו יכולים להתעלם מעצם העובדה שאירוע מוצלח כולל גם קפה איכותי עם בר קינוחים וגם בירות משובחות וטריות.

כאשר בירה איכותית שנמזגת הישר מהברז מוגשת לאורחים, ובנוסף לה הם יכולים ליהנות מקפה איכותי, הם מקבלים את כל החבילה ונהנים מכל העולמות, מכל הטעמים ומכל הסגנונות.

אם אתם מעוניינים להפיק אירוע ולספק לאורחים שלכם את המשקאות הפופולריים ביותר ובאיכות גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם קפה משובח וברזי בירה איכותיים הישר מהחבית.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות