תמיד בלוג

5 טיפים ל-Happy hour מוצלח

2144
Happy hour לעובדים

החלטתם להתחיל Happy hour במשרד או במקום העבודה? מצוין. השעה הזו שבה כל העובדים עוזבים את השולחן, את המחשבים ואת המתח שבא איתם ומתכנסים במקום אחד עושה פלאים למצב הרוח ובסופו של דבר גורם למקום העבודה להיות נעים יותר, מגובש יותר וכך כולם מרוויחים – העובדים והמעסיקים.
אז איך עושים את זה נכון? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן Happy hour מוצלח וכיפי:


1. יום ושעה קבועים – הרעיון הוא ליצור מועד קשיח ביומנים, כדי שכולם ידעו מתי החגיגה מתרחשת ויוכלו לפנות לעצמם את הזמן הזה מפגישות או שיחות עבודה. ברוב מקומות העבודה נהוג לקיים Happy hour בצהריים המאוחרים של יום חמישי, גם כדי שלכולם יהיה נוח וגם כדי להפיג את המתח שהצטבר בשבוע העבודה ולהתחיל את הסופ”ש.


2. משהו קליל – ארגנו משהו קליל לאכול ולשתות, למשל להשכיר ברז בירה עם בירה מהחבית וחטיפים מלוחים ליד, דוכן באבלעוגה כיפי ועליז, עגלת גלידה ניידת, בר ברד או בר שייקים ומיצים – אפשר להחליף כל פעם את הכיבוד ואפשר גם לחזור על דברים שהיו הצלחה. לא צריך “לשבור את הראש” כדי למצוא דברים טעימים, אנחנו נשמח לעזור בזה.


3. מזל טוב ל… – נצלו את הזמן הזה כדי לאחל יום הולדת שמח לעובדים שחגגו במהלך השבוע יום הולדת, או כדי למסור לצוות חדשות טובות ובשורות משמחות. במקומות עבודה מסוימים נוהגים לבחור “עובד מצטיין שבועי” ולתת לו הכרה מול שאר הצוות. לא משנה מה תבחרו לציין, העיקר שזה יהיה חיובי ונעים לשמיעה. Happy hour היא לא זמן לנזיפות, שיחות חידוד נהלים או ביקורת על הפגישה האחרונה עם הלקוח ההוא, שאנחנו רוצים להחתים.


4. הזדמנות להשכלה – אם אתם רוצים להפוך את החגיגה הזו גם למשהו שיתרום לידע הכללי של העובדים ויעשיר אותם, אפשר לשלב סדנאות או הרצאות קצרות ב-Happy hour, אבל שוב כדאי לזכור שהמטרה היא העלאת מצב הרוח והגיבוש לכן היזהרו מהרצאות כבדות ורציניות או מסדנאות חופרות במיוחד. הדגש הוא על “קצר וכיפי”.


5. שתפו את העובדים – בקשו מהעובדים להעלות רעיונות עבור ה-Happy hour ואפילו תנו להם מדי פעם לארגן אותה בעצמם, גם אם זה קצת יותר “כאב ראש” זה בפירוש משתלם. מעורבות העובדים בהפקה יכולה להכניס רעיונות מקוריים וגם תחושה של אחריות ושייכות, מה שבסופו של דבר תורם למצב הרוח ולתחושה הטובה בעבודה, שאותה הגדרנו כמטרה של כל הסיפור הזה…


מה נשאר? לאחל לכם סופ”ש נעים ולהזכיר לכם שאנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא רעיונות נחמדים לכיבוד כיפי ומעניין. דרור ישמח לשמוע מכם (050-7644484) ולסייע לכם לארגן בירה, קפה, ברד ועוד דברים טובים.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות