גלידה

עגלת גלידה לאירועים: הדוכן שיצנן לכם כל אירוע

69
עגלת גלידה לאירועים: הדוכן שיצנן לכם כל אירוע

כל ישראלי יודע שהדרך הטובה ביותר להתרענן ביום חם ושרבי, היא באמצעות אכילת גלידה צוננת, מרעננת ומתוקה שתשכיח את החום הכבד. גלידה היא הקינוח המושלם לא רק בחודשי הקיץ, אלא בכל עונה ומזג אוויר תמיד כיף להתפנק בגלידה איכותית ש”סוגרת פינה” לאחר ארוחה כבדה.

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד עבורכם או עבור בן משפחה, אל תוותרו על הזמנת עגלת גלידה לאירועים שתגיע עד אליכם ותציע לכל האורחים מבחר ענק של גלידות משובחות ומתוקות.

שדרוג האירוע עם דוכן מתוק וצונן

בדרך כלל כשסוגרים אירוע או מסיבה במקום ייעודי לכך, בעלי המקום מציעים לכלול במחיר גם את האוכל והשתייה שהאורחים מקבלים נוסף על השכרת המקום לכמה שעות ולעיתים גם את מערכת התאורה וההגברה במקום. חבילת המנות והמשקאות הכלולה במחיר תהיה לרוב בסיסית ביותר, כך שהאורחים שיגיעו לאירוע לא יצפו לתפריט מיוחד או שונה מאירועים אחרים.

כדי שהאירוע שלכם לא יהיה כמו כל אירוע בסיסי אחר, תוכלו לשדרג את האירוע המתוכנן עם דוכן גלידה איכותי ומתוק שיפתיע את האורחים. היתרון בהזמנת דוכן גלידה הוא הגמישות וההתאמה האישית שניתן לעשות מראש, כך שקיימת אפשרות לבחור את סוגי הגלידות ואופן ההגשה.

כדי שהגלידות יהיו לטעמם של רוב האורחים באירוע, מומלץ לבחור כמה סוגים של גלידות כמו גלידות שמנת משובחות, גלידות סורבה המתבססות לרוב על פירות טריים ללא תוספת חלבית, וכמובן טעמי וצבעי גלידות מכל צבעי הקשת.

דוכן גלידה לאירועי שטח

גם לאירוע שטח המתקיימים בחוץ ניתן להזמין בקלות דוכן גלידה מתוק ומרענן. כיוון שהדוכן מוצב בתוך עגלה ניידת, ניתן לשנע אותה לכל מקום וממקום אחד למקום אחר באירוע. כשאירועי קיץ מתקיימים בשטח פתוח, מזג האוויר נע בין חמים לקריר תלוי בשעות וכמובן במזג האוויר של אותו יום.

כדי להבטיח כי האורחים באירוע ייהנו ממסיבה איכותית ללא הרגשת חום וכבדות, הם ישמחו לקפוץ מדי פעם במהלך האירוע אל דוכן הגלידה שמוצב במקום כדי להתרענן עם כוס או גביע גלידה צוננת וטעימה. חשוב לדעת כי עגלת הגלידה הניידת תוכל לספק גלידה לאורחים בצורה נגישה ואיכותית, עם גלידאי שיאייש את הדוכן וישמח להגיש כדורי גלידה לאורחים על פי בחירתם. נוסף על כך, הגלידות מצויות בתוך מקררים ייעודיים שיבטיחו את טריותם וכמובן את היציבות שלהם במהלך כל האירוע.

דוכן מתוקים – הפינוק המושלם לאורחים

כפי שהזכרנו קודם, המנות באירועים הן ברוב המקרים בנאליות ודי בסיסיות, ולכן מומלץ לפנק את האורחים שמגיעים לחגוג יחד אתכם עם דוכנים מתוקים ואיכותיים שיראו להם שהקדשתם מחשבה בנוגע לנוחיות ולהנאה שלהם. נוסף על דוכני גלידה במקום האירוע, ניתן להזמין גם דוכנים נוספים שימתיקו את האווירה במסיבה כמו שייקים מפירות טריים, ברד צבעוני ומתוק וגם בר קינוחים איכותי שישאיר לאורחים זיכרון בלתי נשכח מאירוע מושקע וטעים.

אז אם נותר לכם כעת טעם מתוק בגרון ואתם מתכננים אירוע מרגש ממש עוד מעט – מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר או בטלפון, ונשמח להמתיק לכם את האירוע עם עגלת גלידה לאירועים.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות