תמיד בלוג

ברז בירה

144
בר בירה לאירועים

בירה היא משקה חברתי. עובדה שכל אחד מאתנו בוחר לשתות לרוב בירה כאשר נמצאים עם חברים, במהלך ארוחות משפחתיות, בזמן צפייה בקבוצת ספורט אהובה בטלוויזיה וכמובן גם באירועים שונים. לצד משקאות אלכוהוליים אחרים המוגשים באירועים ומסיבות, לבירה יש יתרון בולט והוא אחוז האלכוהול הנמוך שיש בה.

משקאות אלכוהוליים רבים בעלי אחוז אלכוהול שהינו מעל 10 אחוז, אפילו יין אדום או לבן שגם הוא מככב בראש מנהגי השתייה של אנשים. כששותים בירה אחת או שתיים, נהנים מהטעם העשיר והמיוחד שלה, וגם יכולים “לתפוס ראש” באופן מדוד ומתון מבלי להפריז בהרגשת השכרות שהאלכוהול עושה. נוסף לכך, אחוז האלכוהול הנמוך מאפשר לאלכוהול להתפוגג מהר מהדם וכך ניתן לשלב משקאות אלכוהוליים נוספים.

הבירה מוגשת בשתי דרכים – בבקבוק סגור או בחבית המחוברת אל ברז בירה. את הבקבוקים ניתן לרכוש בכל סופר או קיוסק, ואילו את חביות הבירה ניתן לראות במסעדות, בתי קפה, פאבים ומועדונים. כיוון שבירה מחבית נחשבת טעימה ואיכותית יותר, אנשים רבים בוחרים לשלב דוכנים ייעודיים עם ברזי בירה באירועים שלהם.

היתרונות של בירה מחבית על פני בירה מבקבוק

אז מדוע בירה מחבית נחשבת לטובה יותר מול בירה מבקבוק? הנה כמה יתרונות בולטים:

  • הטמפרטורה של בירה הנמזגת מברז המחובר לחבית הינה קרה ומדודה, כיוון שהחבית מחוברת לבלון גז מתאים המקרר את משקה הבירה שמזג בכל פעם שהברז נפתח. לכן בכל פעם שבירה נמזגת לכוס, האדם ששותה אותה יכול ליהנות מבירה קרה וצוננת ולמצות את הטעם המושלם של בירה איכותית.
  • ניתן לשלוט באופן הגשת הבירה, וכך למנוע בזבוז או פתיחה של בקבוק שלא שתו ממנו עד הסוף. ברז הבירה מאפשר למזוג באופן מדוד ומבוקר בירה קרה, ולחסוך בהוצאות של רכישת בקבוקים רבים שככל הנראה יישארו פתוחים עם המשקה בתוכם.
  • חלק מהטעם של הבירה הוא הקצף שיש בראש המשקה. נוסף על הטעם העשיר שהקצף מעניק לבירה, יש לו תפקיד משמעותי והוא שמירה על ההגזה וכך על הטעם של המשקה. כשמוזגים בירה בעזרת ברז ייעודי, ניתן לשלוט בכמות הקצף שתהיה בכוס וגם להבטיח כי טעם המשקה יישמר למשך זמן ארוך יותר הודות לקצף שנמצא בכוס. בקבוק בירה שנפתח מאבד מההגזה שלו, וכך גם מהטעם שלו ולאחר כמה זמן הבירה כבר לא ראויה לשתייה כיוון שיש לה טעם תפל ודלוח.

השכרת ברז בירה לכל אירוע או מסיבה

שילוב של דוכן עם ברז בירה באירועים או מסיבות יכול להיות פתרון מצוין עבור האורחים, כיוון שהם לא יצטרכו להסתפק בשתיית בירה מבקבוק אלא יוכלו ליהנות מהטעם העשיר והמשובח של בירה קרה וצוננת הנמזגת מחבית. נוסף על כל היתרונות שהוזכרו קודם, הצבה של ברז בירה באירוע יכול לשדרג בקלות כל אירוע כיוון שהוא יעניק לאורחים חוויה אחרת גם מבחינת טעם וגם מבחינת נראות – כי אין ספק שמראה של דוכן בירה הוא הרבה יותר ייצוגי ומרשים, מוסיף יוקרה וערך לכל אירוע חברתי מושקע.

נוסף על השכרה של ברז בירה לאירועים, כדאי ומומלץ להוסיף גם בר משקאות עשיר ומגוון שיתאים לאופי וסוג האירוע כמו משקאות חמים, משקאות קרים, קפה משובח ועוד.

You may also like

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
הפעל ניגודיות